Wish Of Love Bayan Parfüm

Wish Of Love EDT

Adım adım soğuk kış mevsimini geride bırakıp, sıcak ve uzun yaz günlerine adım atarken, değişimin sadece bununla sınırlı kalmadan moda ve hatta koku tercihlerinde de olduğunu görüyoruz. Çünkü sıcak yaz aylarında daha yoğun olan oryantal ve şipre kokuları yerine daha hafif ve tazeleyici özelliği olan çiçeksi kokular kullanmak gerekir. Bunun farkında olan üreticiler şimdiden hazırlık yapmanızı önermektedir. Türkiye ve Dünya’nın bir numaralı parfüm markası bu kapsamda sizlere hem ekonomik, hemde asla hayır diyemeyeceğimiz bir markayı Wish of Love Kadın EDT öneriyor.

Çiçeksi Kokular

Çiçeksi Kokulardan Hoşlananlar İçindir
Ürünün kendine özgü şişe tasarımına baktığınızda zaten kokunun özünde gül ve çiçeksi aromalar olduğunu anlıyorsunuz. Üst katmanlarında kiraz çiçeği ve kızılcık meyvesini bulacağınız kokunun bu aşaması kısa sürede dağılacak ve asıl aromaları olan ortanca ve gül yapraklarının karşı konulmaz etkisi ile baş başa kalacaksınız. Her anınızı daha unutulmaz kılacak parfümü henüz denemediyseniz çok şey kaçırdığınızı anlayacaksınız.

Çok Fazla Kalıcı Olmasını Beklemeyin
Her insan kullandığı parfümün kalıcı olmasını ister, fakat daha önce sizlere aktardığımız parfüm seçerken nelere dikkat etmeliyiz? konusunda kokuları sınıflandırdık ve özelliklerini aktardık. Çiçeksi aromalar hafif olması nedeniyle uzun süre kalıcı olmayacağından bahsettik. Wish Of Love Kadın EDT’de aynı şekilde hemen hemen tüm aromaları çiçek özlerinden olması nedeniyle çok fazla kalıcı olmasını beklemek yerine kokunuzu yanınızda taşıyarak 2-6 saat aralıklarla tazelemeniz gerekir.

En Ekonomik Parfümlerden Biri
Yıllardır en çok satılan bayan parfüm markaları arasında yer almakta olup, bunda fiyatının uygun olması rol oynamaktadır. Normal satış fiyatı 54 TL olmasına karşın kampanyaları düzenli takip etmeniz halinde sadece 20-25 TL gibi bir rakama alabilirsiniz. Ayrıca bir çok kampanyada 3’lü paket fırsatı bulunur.

Wish of Love Kullanıcı Yorumları
Dilerseniz birazda bu kokuyu kullanan insanların ne düşünce ve yorumlarına yer verelim.

Seda Aslantürk
Yıllardır kulanıyorum, herkese tavsiye ederim. Çok güzel bir parfüm kokusu bana göre tam hafif

Ezgi
Kokusu sabun gibi çok sıradan ve tamamen basit ayrıca kokusu kalıcı değil ve hemen uçuyo

Cansu Demir
Çiçeksi kokuları sevenler için ideal kalıcı bir parfüm, denenmeli.

2 Tane Al Sürpriz Hediye Kazan
Severek kullandığınız romantik koku şimdi daha fazla kazandırıyor. Avon Kampanya 6 süresince alacağınız 2 adet Wish Of Love EDT sadece 39,95 TL olup,hemde yanında muhteşem bir sürpriz hediye sizi bekliyor. Hediyenin değeri en az 10 TL olup, bakalım size nasıl bir hediye gönderilecek görelim.

3 Comments

Add a Comment
  1. Kayseride oturuyorum oturdigum semtte kimseyi bulamadim siparis verecem pessss

  2. bu üründen sipariş etmek istiyorum acaba hala mevcut mu kampanya?

    1. Evet mevcut olup sağ menüde bulunan online kataloğu imceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme