Treselle Bayan Parfüm

Bir parfüm markası düşününki tek bir ürünle tüm kadınların yıllarca gözdesi olmayı başarsın işte bu Treselle Bayan Parfümden başkası değildir. Kendine özgü kokusu ve şişe tasarımı ile dikkat Çeken marka kadınların her ay en çok beklediği kampanyalar arasında yer almaktadır. 2-3 Ayda bir indirimli olup yarı fiyatına satılmaktadır. Kokunun böylesine özel ve karşı konulmaz oluşunda emeği bulunan tropikal çiçek kokuları ile büyüleyici ve romantik aromalar olması onu ön plana çıkarmaktadır.

Treselle Bayan Parfüm

Treselle EDP
Tropikal çiçek kokularından oluşan bu çok özel parfüm ile sizde baştan çıkarıcı ve çekici koku deneyimi sunuyor. Avon kataloğunun en çok satılan bayan parfüm serilerinden biri olan ve bunu sağlayan etkenlerden birisi kokusu ve aromasını özgün kılan beyaz bahar, melati çiçeği ve egzotik karışımların karşı konulmaz etkisi şimdi avon kataloğunda sizinle Gül kokularından hoşlanıyorsanız tam size göre bir parfüm çeşidi olan Treselle EDP tüm bu özelliklere ek olarak herkesin beğenerek kokladığı misk karışımından oluşmaktadır.

Treselle Mystique EDT
Uzun yıllar tek ürün olarak satılan Treselle daha sonra Treselle Mystique ile heyecan verici yeni bir parfüm daha eklenmiştir. Oryantal ve odunsu kokusu ile şipre yani kalıcı deneyim yaşama imkanınız bulunmaktadır. İlk kullanımda biraz ağır koku hissi verse de kalıcılık için bu gereklidir.

Deodorant Çeşitleri
Dilediğiniz parfümü kullanın ama unutmamanız gereken özellikle yaz aylarında onu devam ürünleri ile desteklemek olmalıdır. Çünkü ter kokusu kokunun etkisi ve kalıcılığına darbe vurmaktadır. Treseller Sprey Deodorant çeşidi ile ter kokusunu önlerken, kokunuzun kalıcılığı ve tazeliği gün boyu her devam etmektedir.

Satıştan Kaldırıldı
Evet değerli arkadaşlar Avon’da şuan Treselle markası ile herhangi bir parfüm satışı yoktur. Bu ürünü resmi kanallar ile alma imkanınız olmayıp, sadece stok ile çalışan elinde olan temsilcilerle iletişim kurarak bulabilirsiniz. Satıştan kalktığı ve piyasada olmadığı için fiyatları 2-3 katına satılmaktadır. Aynı şekilde sahte ürün durumu olabilmektedir.

100 TL’ye varan fiyatlarla satılıyor
Maalesef fırsatçı bir milletiz artık resmi olarak satılmadığı için bir nevi karaborsa durumu ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle 2-3 katı fiyatla satılmaktadır. İnceleme yaptım da yanılmadığımı gördüm normalde 30-40 TL olan ürünü şuan E-Ticaret sitelerinde 100 TL’ye varan fiyatlarla satıldığını görürsünüz.

Pur Blanca EDT Deneyin
Her kampanya yeni ürünleri satışa sunan Avon aynı zamanda bir çoğu sevilen ürünler olmak üzere satıştan geçici yada kalıcı olarak kaldırmaktadır. Satıştan kalkan ürünlerden biride Treselle olup, her iki çeşidi de artık bulunmuyor. Onun yerine ise benzer bir kokusu olan oryantal ve odunsu aroması ile Pur Blanca EDT önerilmektedir. Özellikle 20 yaş sonrası olgun kadınların en çok tercih ettiği markalardan biridir.

27 Comments

Add a Comment
  1. Treselle perceive little black dress Avon un klasikleri bunların kesinlikle kaldırılmaması lazım

  2. Avondan aldigim tek urun treselle idi. yeniden gelmesini cok istiyorum. Gelsin hemen sise sise alacagim

  3. Merhaba Sayın yönetici

    uzun bir süre treselle parfümünüzü kullandım fakat kataloğundan kaldırdığınız için çok üzüldüm benim favori parfümüm idi:( avon kataloglarında tekrar görmeyi yer alması konusunda desteklerinizi rica ederim.

  4. Treselle’nin tekrardan katologlarda yer almasini istiyoruz.benzer yada yakin baska bir koku bulunmamakta.bu kadar guzel bir deodorant neden kaldirilirki? O kadar agir kotu kokular var iken.

  5. Treselleyi tekrar almak istiyorum

  6. AVON ‘dan aldığım tek ürün dü treselle…. onuda kaldırdınız tebrik ediyorum… insan parfümünü tercih edip alışırken buna dikkat etmeliymiş bunuda öğrenmiş olduk çocuk oyuncağı gibi parfüm satıştan kaldırıp indirmek nedir… marka olmak bu değil kusura bakmayın…..

  7. Ayten: Bunu ancak Avon yöneticileri bilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme