Today Bayan Parfüm

Today EDP

İçerisinde bulunduğumuz yaz aylarında en çok tercih edilen hiç şüphesiz çiçeksi kokular olup sizlere ilk tavsiyemiz mutlaka Today Bayan Parfüm olaraktır. Tropikal çiçek kokuları ile yıllardır kadınların gözde markası olan Avon Today EDP geçtiğimiz aylarda erkekler içinde Today Erkek Parfüm çıkmış ve özellikle çiftler için muhteşem bir gelişme yaşanmıştır. Today EDP özellikle romantik ve duygusal kadınlar için kaçırılmaması gereken fırsatlarla geliyor.

Today EDP

Today Bayan Parfüm

Tropikal çiçek kokuları ile baştan aşağı özgün bir koku olan Avon Today EDP ile gün boyu frezya ile tazelik ve tutkuyu yaşarken kaktüs, kelebek çiçeği ve gül kokusu ile büyüleyici bir ortamda misk kokuları ilede büyüleneceksiniz.

Siz ve sevdikleriniz için en özel kokulardan birisi olan Today EDP satın aldığınızda tüm parfüm anlayışınız baştan sona değiştiğini göreceksiniz. Tutkunu olacağınız Today bayan parfüm ile kokunuzu her ortamda taşımanın en kolay yolu ve en avantajlı yolu olarak avon editörleri tarafından önerilen süper bir kokudur.

Avon Today EDP Satış

2004 yılından beri tüm hanımların gözdesi haline gemiş olan bu kokuyu sitemizden bir tıkla kapıda ödeme kolaylığı ile hemen alabilirsiniz. Çiçeksi kokulardan oluşan romantik aromasına hayran kalacaksınız. Sipariş vermek için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

Ürün Kodu: 36603 – Sipariş girişi: http://www.avonsiparis.gen.tr/avon-siparis-girisi

2 Comments

Add a Comment
  1. fiyatı ne kadar ? kaç günde elimde olur ? kredi kartı ile çekim varmı ? indirim varmı

    1. Şerife hanım fiyata katalogdan diğer bilgiler ise sipariş giriş sayfasında detaylıca aktarılmıştır. Tıklayınız http://www.avonsiparis.gen.tr/avon-siparis-girisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme