Surrender Bayan Parfüm

Surrender Bayan EDT
Kesinlikle hayır diyemeyecğiniz bir koku Surrender Bayan EDT kullanıcılarının devamlı birden fazla satın aldığı koku bir dönem satıştan kalktı v eo süreçte en çok aranan parfümler arasında yer almıştır. Bu isteklere hayır diyemeyen Avon Surrender Bayan Parfüm’ü tekrardan satışa sundu. Bu parfümü böylesine çekici kılan oryantal, vanilya ve meyveli aromalardan oluşan kokusudur. En derin duygularınızı ortaya çıkaracak olan bu kokuyu hemen denemelisiniz.

Surrender Bayan Parfüm

Surrender Bayan Parfüm
Daha önceki satış döneminde kullananlar bilir o çok özel kokusu ve kalıcı etkisini gün boyu üzerinizde tutan Surrender Bayan EDT Oryantal vanilya ve meyveli kokulardan oluşmaktadır. Özellikle bayanların en çok kullandığı koku türü olan vanilya bitkisinden elde edilen nadir aromalar ile zenginleşmektedir.

Surrender Deodorant Bayan
Surrender bayan parfüm ve Deodorant çeşitleri ile gün boyu hoş kokusu ve ter problemine karşı 24 saat koruyucu etkisi hep üzerinizde yer almaya devam ediyor. Surrender Parfümlü Vücut spreyi ve Surrender Roll-on deodorant kullanabilirsiniz.

Surrender Bayan EDT Satış
Uzun yıllar özlenen parfümünüz tekrardan satışa sunulmuş olup Türkiyenin her yerinden bir tıkla sipariş imkanı sunan web sitemizden bir tıkla kapıda ödeme kolaylığı ile hemen alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 11474 – Sipariş Girişi: http://www.avonsiparis.gen.tr/avon-siparis-girisi

2 Comments

Add a Comment
  1. Merhaba,

    11474 kodlu Surrender Bayan EDT’nin stok ve fiyat bilgisini öğrenebilir miyim?

    1. Hilal: Surrender parfüm çeşitleri bir süredir satışı yapılmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme