Soft Musk Bayan Parfüm (Yenilendi)

Soft Musk EDT

Kadınların koku seçimi genelde çiçeksi aromalar üzerine olmaktadır. Çünkü çiçek gibi oldukları için bulundukları her ortamda çiçek gibi kokmayı hayal ederler. Avon bayan parfüm çeşitlerinin büyük bir bölümü çiçeksi aromalar içermekte olup, onlardan biride Soft Musk EDT hem ekonomik, hemde karşı konulmaz düzeyde çekici bir parfüm denemek isterseniz ilk incelemeniz gereken markalar arasındadır. Parfüm yanı sıra kokunuzun gün boyu etkili olmasını sağlayan devam ürünlerine hayran kalacaksınız.

Çiçeksi Parfüm

Soft Musk Bayan Parfüm

Yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi kokuda neredeyse tüm çiçek aromaları yer almaktadır. Özellikle Pur Blanca EDT kullananların hayran kaldığı ylang ylang çiçeği bu üründe de kullanılmış olup, gül ve yasemin aromalarına ek olarak beyaz misk inanılmaz bir yumuşaklık kazandırmıştır. Normal fiyatı 57 TL olan bu ürünü kampanyaları takip etmeniz halinde 25-30 TL’ye alabilirsiniz. Aşağıda yer alan ürün kodu ile dilediğiniz zaman siparişinizi kendiniz yada herhangi bir Avon temsilcisi vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz.
52898

Soft Musk Vücut Spreyi
Daha önceki bir yazımızda parfüm seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda çiçeksi kokuların hafif fakat kalıcı olmadığını belirttik, kullandığınız kokunun kalıcı olması için onu 2-3 saat aralıklarla tazelemeniz gerekir. Tabii ki 50 ml parfümü 2-3 saat aralıklarla sıkarsanız 15 günde bitecektir. Bunun yerine daha ekonomik olan vücut spreyi ile yapmalısınız. Parfüm ile aynı aromaları içerdiği için parfüm etkisi oluşturmaktadır. Bazı kampanyalarda paket halinde hediye olarak sahip olabilirsiniz.
52896

Pırıltılı Vücut Pudrası
Devam ürünleri denince genelde kokunun kalıcı olmasını sağlayan deodorant ve vücut spreyi gibi ürünler ön plana çıkarken Soft Musk kadınların güzelliğine de hizmet ederek onların ışıltılı bir cilde sahip olmasını sağlıyor. Avon Soft Musk Pırıltılı Vücut Pudrası ile cildinize ışıltılı bir görünüm yanı sıra hoş bir koku verir.
52897

Soft Musk Antiperspirant Roll On Deodorant
Sıcak yaz ayları herkesin en çok sevdiği mevsimlerden biri olup, fakat terleme ve ter kokusu problemi insanı bezdirebilir. Bunun önüne geçmek için Roll On Deodorant çeşidi olup, 24 saate varan koruma sağlamaktadır. Aynı şekilde çiçeksi aroması ile severek kullanırsınız.

Soft Musk EDT Yenilendi
Pembe ve sade olan şişe tasarımı yenilenerek şimdi çiçeksi ve gül aromaları daha belirgin hale getirilmiştir. Bu haliyle daha bir dikkat çekici hale geldiğini söyleyebiliriz.

Süper Teklif Paketi 26,95 TL
Yenilenen Soft Musk Bayan Parfüm Avon Kampanya 6’da süper teklif paketi kapsamında olup, 3 ürün bir arada Parfüm + Deodorant + Pırıltılı Vücut Pudrası bir arada sadece 26,95 TL tabii ki bu fırsattan yararlanabilmek için Kampanya’da herhangi 25 TL’lik alışveriş yapmanız gerekir. 10 Haziran’a kadar geçerli olup, burada yer alan bilgiler bir sonraki indirim ile güncellenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme