2017 Avon Saat Modelleri

Kadın, erkek, genç yaşlı günlük hayatın vazgeçilmezi saat modelleri şimdi Avon’da hayat buluyor. Her kampanya daha önce hiç görmediğiniz modelleri bulacağınız Saat Kataloğunda yer alan ürünler %50’ye varan indirimlerle satılmaktadır. Quartz donanımlı olup, aynı zamanda 2 yıl garantili ve 40 gün içerisinde koşulsuz iade garantisi bulunmaktadır. Hiç bir yerde olmayan bu fırsatlarla sizde yeni bir saat almak isterseniz bu sayfada yer alan güncel modelleri takip edebilirsiniz.

Taşlı Model Klasik Tasarım Renkli Model

Josette
Sıcak yaz aylarına adım adım girdiğimiz bu günlerde modanın renkleri bir bir ortaya çıkıyor. Aksesuarlarda da dikkat bu değişim özellikle saat modellerinde daha canlı renkler dikkat çekmektedir. Bu kapsamda alabileceğiniz ürünlerden biri Josanne Saat olup, 3 farklı renk seçimi ile seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Lime, Turkuaz ve klasik modellerden hoşlananlar için siyah asilliğini korumaya devam ediyor. Deri görünümlü bir yapısı olup, beyaz bronz kaplama ile tasarlanmış ve deri kayışları bulunmaktadır. Yine aynı şekilde Quartz donanımlı olup, 2 yıl garanti verilmektedir. Normal fiyatı 46 TL olmasına karşın kampanya dahilinde 29,95 TL’ye alabilirsiniz. Aşağıda seçtiğiniz renge göre ürün kodları yer almakta olup, size en yakın temsilciden alabilirsiniz.
Siyah: 50556 Lime: 50557 Turkuaz: 50558

Tilly
Bu kampanya satışa çıkan ürünlerden biri Tilly Watch olup, özellikle klasik modelleri kullanmaktan keyif alanlara hitap etmektedir. Beyaz bronz kaplama olarak tasarlanan saatin 3,5 cm genişliğinde kadranı olup, aynı zamanda her bileğe uygun olması için 14-18 cm arasında değişen yapısı bulunmaktadır. Normal satış fiyatı 85 TL olan bu ürünü kampanya dahilinde 52,95 TL’ye alabilirsiniz.
50562

Heart Face
Kadınların son yıllarda saat seçimi daha çok taşlı modeller üzerine olmaktadır. Heart Face Saat bunu bir adım daha ileri götürerek rakamların yanına belirgin bir şekilde kalp tasarımı yapılmış, özellikle sevdiği kadına hediye almak, aşkını haykırmak isteyen beylere önerimizdir. Paladyum kaplama olarak üretilen Heart Face Watch cam taşlarla dekore edilmiş olup, kasa çapı çok kaba olmayıp, sadece 3,5 cm olarak görülmektedir. Normalde 51 TL olan bu muhteşem ürünü sadece 32,95 TL gibi süper bir fiyata alabilirsiniz. Almayı, denemeyi düşünenler için sipariş verebileceğiniz ürün kodu aşağıdadır.

Aldığınız Ürünler 2 Yıl Garantilidir
Evet arkadaşlar yukarıda sürekli güncel ürünler yer alacak olup, sakın bir sonraki kampanyayı bekleyeyim dahada ucuzlar diye düşünmeyin. Çünkü bazı ürünler bir sonraki kampanya satışta olmayabilir. Aldığınız bu ürünlerle birlikte size bir garanti belgesi gönderilecektir. Sipariş verdiğiniz temsilci / takım öncüsü arkadaşlardan bu belgeyi mutlaka isteyin. Garanti belgesi ile satın aldığınız ürün 2 yıl garanti kapsamında alınmaktadır.

40 Gün İçinde Koşulsuz İade Edebilirsiniz
Yine almış olduğunuz bu ürünü beğenmeme, memnun kalmama halinde 40 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Sizden ricam 40 gün beklemek yerine en geç 30-35 gün içerisinde garanti belgesi ile birlikte temsilcinize ulaştırmanız olacaktır. İade konusunda zorluk çıkaran arkadaşları Avon’a bildiriniz.

2 Comments

Add a Comment
  1. Ben tilly saaten almak istiyorumda varmi elinizde

    1. Başak: Güncel katalog üzerinden alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme