Rare Gold Bayan Parfüm

Rare Gold Edp

İşte parfüm bu diyebileceğiniz bir ürün, sadece kadınlara özel kokular geliştiren dünyaca ünlü marka Rare tarafından geliştirilip, yine sadece Avon kataloglarında bulabileceğiniz bir ürün Rare Gold EDP ilk kullanımdan itibaren kokusu ve kalıcılığı ile sizleri kendine hayran bırakacaktır. Çiçeksi kokulardan hoşlananlar için özellikle yaz aylarında ferahlatıcı bergamot aromasının daha fazla tutkunu olacaksınız. Kullananların asla vazgeçemediği bu kokuyu tanımaya başlıyoruz.

Rare Gold EDP

Rare Gold Bayan Parfüm

Daha önce hiç görmediğiniz tropikal çiçek kokuları ve kendine özgü şişe tasarımı ile asla yanınızdan ayıramayacağınız Rare Gold Bayan Parfüm Portakal Çiçeği, Vadi Zambağı, Şeftali Bergamot, Mandalina ve Ylang Ylang ile parfümlerin olmazsa olmazı haline gelen misk ve amber içermektedir. Beğenememe ihtimali olamayan kokuyu, kazara beğenmeseniz bile hiç sorun değil, çünkü Avon’un koşulsuz iade garantisi ile 40 gün içerisinde iade edebilirsiniz.  Kadınsı bir parfüm kullanmak isteyen özellikle orta yaş bayanlara hitap etmektedir.

Rare Gold Vücut Losyonu
Bu muhteşem koku her an vücudunuzda kalması için şimdi yanında vücut losyonu ile satılmaktadır. Vücudunuzu yoğun bir şekilde nemlendirirken aynı zamanda içeriğindeki parfüm aroması ile kokunuzu tazeler, daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Bu şekilde almış olduğunuz parfümü aylarca ekonomik olarak kullanırsınız.

Fiyatı Ne Kadar?
Avon ürünlerini kullanıyorsanız mutlaka bilirsiniz. Fiyatlar sabit olmayıp, her kampanya değişmektedir. Bu ürünün normal satış fiyatı 72 TL olmasına karşın kampanya dönemlerinde 35 ile 40 TL’ye alma imkanınız bulunmaktadır. Sizde bu karşı konulmaz kokuyu denemek isterseniz aşağıda sipariş kodu yer almaktadır.
Ürün Kodu: 08444

Kullanıcı Yorumları
Özen: Kokuyu bilmeden sipariş vermiştim. Gelince kokusunu beğendim. Tam gün kalıcı bir koku. Çiçek kokusu olarak tarif edebilirim, 1 günün sonunda kolumda sıktığım yeri kokladığımda bile oryantal zambak gibi bir koku gelmekteydi. İçeriğini bilmiyorum. Bu benim yorumum. Tavsiye ederim, kullanabilirsiniz. Kendine özenen bayanların kokusu… Spor değil, şık-klasik bir koku olduğunu söyleyebilirim.

Rumuz Yok: Çok şahane bir kokusu var 2 yıldır tek şişeyi kullanıyorum. Kalıcı ve hafif oluşu ile tüm kadınlara tavsiye ettiğim ender ürünlerden biridir.

Çiçek Sepetinde %15 İndirim
Anneler gününe özel kampanya ile %55 indirimli satılan kokunuz aynı zamanda Türkiye’nin en büyük Online çiçek satış sitesi ciceksepeti.com’da %15 indirim kuponu kazandırıyor. Bu fırsat 15 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerlidir. Bu sayfa bir sonraki kampanya ile güncelleme yapılmaktadır.

5 Comments

Add a Comment
 1. rare gold edp istiyorum

 2. Rare Gold Edp Parfüm almak istiyorum

  1. Avon sipariş giriş sayfasından kapıda ödeme kolaylığı ile alabilirsiniz.

   1. Rare gold parfüme benzeri erkek parfümü istiyorum içeriği aynısı varmı rare gold çok güzel ve kalıcı elite siyah. Luck aldım ama beğenmedim ve kalıcı değil

    1. Ayhan: Rare sadece kadınlara özel olduğu için tam benzer kokuyu bulmak zordur. Ama TTA My Everything denemenizi öneririm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme