Latin Sensation EDT Yeni Bayan Parfüm

Latin Sensation EDT

Bayanların kendini çok özel hissettirecek bir parfüm daha katalogdaki yerini alıyor. Avon kampanya 13 kataloğu ile satışa sunulan Latin Sensation EDT bayanlar için çok özel bir parfüm olacağını düşünüyoruz.  Yok böyle dans yarışması ve latin danslarından ilham alınarak üretilen Latin Sensation Bayan Parfüm Cesur ve tutkulu bayanların parfümü olmak üzere geliyor. Yep yeni ve sürükleyiic bir parfüm deneyimi yaşamak isteyen tüm bayanları Latin Sensation bayan parfüm denemeye davet ediyoruz.

Latin sensation edt

Latin Sensation EDT Bayan Parfüm

Pembe osmanthus çiçeği ve kakulenin karşı konulmaz aromasına ek olarak sandal ağacının büyüleyici kokusunu barındıran Latin Sensation Bayan Parfüm siz ve sevdikleriniz için büyüleyici bir etkisi mevcuttur. Tüm bayanlar bu özel parfümü ilk fırsatta denemeli çünkü daha öncekilerden çok farklı bir koku ile karşılaşacaklar.

Latin Sensation EDT Mini Parfüm ve Vücut Spreyi

Siz değerli bayanların 1 numaralı parfüm markası haline gelen avon Latin sensation EDT parfümünüzün yanında dileyenler için Latin Sensation Vücut Spreyi yada 15ml boyutunda Latin Sensation Mini EDT çanta parfümünüde kullanabilirler.

Ürün Kodu: 11998 – 50ml
Sipariş Girişi: Latin Sensation EDT Satış

14 Comments

Add a Comment
  1. ben avon temsilciligi yaptigim donemde latin sensation u cok begenerek kullandim. Ama bir kere aldim sonra satistan kaldirildi. Bir daha da satisa sunulmadi. Yeniden satilmasini istiyorum. Bir kac arkadasim var onlarda soruyorlar ama yok malesef. Numunelerini kullaniyorum o derece begeniyorum yani.

  2. merhaba latin sensation bayan parfümü hala mevcut mu sipariş verilebiliyor mu

    1. Gökçe: maalesef sattıştan kaldıırldı

  3. bu parfümü çok severek kullandım hatta 2 tane de farklı arkadaşlarıma verdim fakat şimdi bulamıyorum onlarda bana soruyorlar lütfen tekrar çıkartsınlar bu parfümü istiyorummmmm talibi çok 🙁

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme