Just Move Erkek Parfüm

Just Move EDT

Avon Just MoveSon yıllarda sayıları hızla artan gençlik parfümlerine bir yenisi daha ekleniyor. 127 Yıllık tecrübesi ile kozmetik ve parfüm sektörünün lideri avondan genç erkekler için süper bir koku geliyor. Just Move EDT ferahlatıcı ve kalıcı aromalardan oluşan kokunuz aslında size hiçte yabancı olmayan bir markadır. Just Play EDT ailesine yeni katılan ürün olan Just Move erkek parfüm ekonomik ve süper kokusu ile favoriniz.

Just Move Erkek Parfüm

Turunçgillerden oluşan ferahlatıcı kokuları aromatik kokular ile kalıcı hale getiren yeni parfümünüz, avon haziran kataloğu ile genel satışa sunulmuştur. Genç ve enerjik erkeklere özel bir koku için içeriğinde ıtır ve yeşil nane’ninn muhteşem buluşmasına ek olarak bergamut ve greyfurt kokuları eşlik ediyor.

Avon Just Move Satış

Yeni ürünleri herkesten önce size duyuran web sitemiz kapıda ödeme imkanı ile Türkiye genelinde avon sipariş imkanı sağlıyor. Aşağıda yer alan linke tıklayarak dilediğiniz ürün’ü bir tıkla hemen alabilirsiniz. 30 gün koşulsuz iade garantiside yine size özel fırsatlar arasında geliyor.

Ürün Kodu:16011 sipariş Girişi: http://www.avonsiparis.gen.tr/avon-siparis-girisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme