Dreams EDP

Anneler günü yaklaşırken insanlar ne alsam diye düşünmeye başladılar, sizde fedakar annenize çok özel bir hediye almak isterseniz Avon’dan anneler gününe özel satışa çıkan bir  parfümü Dreams EDP mutlaka incelemelisiniz. Avon Mayıs Kataloğu ile satışa çıkacak olan bu rüya gibi koku ayrıca şişe tasarımı ile de görenleri kendine hayran bırakıyoruz.

Okka Gülü

Dreams Bayan Parfüm
Çiçeksi kokular ve muhteşem ferahlığı bir arada bulacağınız Dreams EDP özellikle sıcak yaz aylarında hafif ve tazeleyici etkisi bulunmaktadır. Üst notalarında erik aromalarının canlandırıcı etkisini bulacağınız kokunun orta kademesinde ise okka gülünün çiçeksi deneyimi yer almaktadır. Alt notalarında ise paçuli ve okka gülü muhteşem bir birliktelik oluşturmaktadır. Normal satış fiyatı 72 TL olan bu ürünü kampanyaları takip etmeniz halinde 35-40 TL gibi bir rakama alabilirsiniz. Almak ve denemek isteyenler için ürün kodu aşağıdadır.
51840

Dreams Vücut Losyonu
Kullandığınız parfümün daha kalıcı olması için devam ürünleri mutlaka kullanılması gerekmektedir. Bu ürünle birlikte Deodorant yerine narin vücudunuzu koruyacak ve gün boyu nemlendirecek olan vücut losyonu aynı zamanda kokunuzun etkisini ve kalıcılığını artırmaktadır.

Anneler Gününe Özel Çanta Hediye
Yazının giriş kısmında da belirtildiği üzere Avon Mayıs Kataloğunda anneler gününe özel tasarlanmış bir ürün olup, aynı zamanda yanında hediye ve bir çok indirim fırsatı bulunmaktadır. Avon Dreams EDP aldığınızda yanında plastik saplı özel çanta hediye edilmektedir. 16x8x22 ebatlarında tasarlanan bu özel çantayı anneniz hiç yanından ayırmayacaktır.

Prima Pembe Bileklik 2,95 TL
Fırsatlar bitmek bilmiyor. Avon Dreams bayan parfüm aldığınızda yine ilk defa satışa çıkacak olan ve normal satış fiyatı 19,95 TL olan Prima Pembe Bilekliğe sadece 2,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. 5,5 cm çapında tasarlanan ve esnek yapısı ile tüm kadınların narin bileğine uygun olan bu romantik takıyı annenize mutlaka hediye etmelisiniz.

Çiçek Sepetinden %15 İndirim Kuponu Kazanın
Anneler gününe özel fırsatlardan biride Avon Mayıs Kataloğu sayfa 2-16 arasında yer alan parfümlerden buna Dreams EDP dahil olup, herhangi birini aldığınızda ciceksepeti.com sitesinden yapacağınız çiçek alışverişlerinde %15 indirim kazanırsınız. Annenize birde çiçek almak için geç kalmayın.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve bu ürünleri temin etmek için temsilciniz ile görüşünüz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme