City Rush Erkek Parfüm

City Rush Erkek EDT
City Rush Erkek ParfümAnalistleri böylesine yanıltan bir parfüm City Rush geçtiğimiz yıl satışa sunulduğunda böylesine büyük bir satış oranı beklenmeyen koku kısa sürede erkek ve kadınlar arasında favori haline gelmiştir. Avon tarafından sık sık kampanya uygulanan City Rush Erkek ve Bayan Parfüm kullanmanın ayrıcalığını hemen sizde yaşamalısınız. Erkeklerin olmazsa olmazları arasında yer alan odunsu kokulara aynı zamanda baharatlı aromalar eşlik ediyor.

City Rush Erkek Parfüm

Erkeklerin çekici kişiliğini ortaya koyan bu özel parfümü hemen alıp farkı yaşamak için Sipariş giriş formundan Türkiyenin neresinde olursanız olun kapıda ödeme kolaylığı ile hemen satın alabilirsiniz. Yıldız çiçeği ve baharat kokularının eşlik ettiği City Rush Erkek EDT özgün ve premium parfüm çeşitleri arasında sunuluyor.

Avon City Rush Devam Ürünleri İle Mutlu Bir Sabah
Bir çok parfüm’ün aksine devam ürünü olarak traş losyonu ve saç ve vücut şampuanı sunan kokunuz bu ürünlerle daha kalıcı ve vüdunuzun her yerinde benliğinizi saran kokunuz yer alacaktır.

City Rush Erkek EDT Satış

Bu çok özel kokuyu sizlere bir tıkla kapıda ödeme imkanı ile sunan web sitemizden hemen alabilirsiniz. Fiyat ve diğer avon kampanyaları için sağ menüde yer alan Avn katalog resmine tıklayınız.

Ürün Kodu: 10809 – Sipariş Girişi – Sipariş: http://www.avonsiparis.gen.tr/avon-siparis-girisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme