Avon Yeni Ürünler

Dünyanın en gelişmiş kozmetik markası ünvanını elinde bulunduran Avon her geçen gün gelişmeye ve yenilnmeye devam etmektedir. Buna en güzel örneklerden birisi her kampanyada görmeye alıştığımız yeni ürünler ve markalardan biliyoruz. Avon panorama ile temsilcilerimiz bir sonraki katalogda yeni satışa sunulacak olan ürünleri görebilmekte ve satış planları yapmaktalar. Siz değerli müşterilerimiz içinde bir sonraki katalogda satışa sunulacak olan ürünleri bu sayfada her kampanya ile güncellenecek şekilde yer vereceğiz.

Avon Kampanya 7

8 haziran itibari ile başlayacak olan kampanya 7 kataloğu hiç olmadığı kadar değerli bir katalog olacağını sizlere şimdiden müjdeleyebilirim. Parfüm alana Araba, İphone, İpod hediyeler geliyor yüzlerce hediyeden biri sizi bekliyor. Kampanya 7 kataloğumuzda satışa sunulacak ürünlerden örnekler aşağıda yer alacaktır.

Viva By Fergie Bayan Parfüm


Dünyaca ünlü solist olan Fergie adını taşıyan yeni parfümü çok iddialı geliyor haziran ayı itibari ile tv ekranlarındada göreceğiniz bu parfüm size unutulmaz hediyelerle geliyor.

Viva By Fergie Edp Hediyelerle Geliyor
Viva by fergie Edp bayan parfümü alana yanında devam ürünleri parfümlü vücut spreyi ve sprey deodorant hediyesi ile sahip olmanızın yanısıra yapılacak olan çekilişle yüzlerce hediyeden biri sizin olabilir. Çok özel ve değerli hediyelerin dağıtılacağı avon kampanya 7 kataloğundan alacağınız bir adet Viva by fergie edp ile aşağıdaki hediyelerden birini kazanma şansınız bulunuyor.

  • 1 Kişiye Volksvagen Polo
  • 5 Kişiye Yeni İpad 4G 16GB
  • 5 Kişiye İphone 4S 16GB
  • 100 Kişiye İphone Shuffle 2GB

Centre Action EDT


Avondan erkeklere özel bir parfüm daha geliyor odunsu ve yeşil bitkilerden oluşan kokusu ile heyecan verici ve sportmen erkeklerin gözde kokusu olmaya geliyor. Odunsu kokular ve menekşe yaprağının eşsiz buluşması ile ortya çıkan Centre Action Edt Erkek parfümü ile şimdi oyuna katılma zamanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme