Avon Surrender parfüm serisi geri dönüyor

Avon Surrender Parfümleri

Türkiyenin bir numaralı parfüm markası Avon her geçen gün ürün çeşitlerini artırmak eskiden en çok satılan ürünleri tekrardan satışa sunmaya devam ediyor. Bir zamanların en özel parfümü olan Surrender erkek parfüm ve Surrender bayan parfüm çeşitleri çok sevdiğiniz için geri dönüyor. Sihirli anların kokusu haline gelmiş olan Avon Surrender koku çeşitlerini kampanya 11 kataloğu ile yanında devam ürünleri olan deodorant çeşitleri ile birlikte yeniden avon kataloğundaki yerini alacaktır.

Avon Surrender

Avon Surrender Bay ve Bayan Parfümleri

Surrender parfüm serisi siz ve sevdiklerinize özel olup satışta olmamasına rağmen en çok aranan parfümler arasında yer almaktadır. Web sitemizden yada www.avonparfum.net sitesinden 21 Eylül 2012 iyibari ile Türkiyenin her yerinden kapıda ödeme kolaylığı ile sipariş verebileceksiniz.

Surrender Erkek Edt: Erkeklerin vazgeçilmez ve özel kokusu haline gelen Surrender erkek parfüm odunsu ve baharatlı kokulardan oluşmakta olup ayrıca devam ürünleri olarak Surrender sprey deodorant ve roll-on deodorant çeşidi bulunmaktadır.

Surrender Bayan Edt: Kalıcı ve özgün kokusu ile Avon Surrender bayan parfüm çeşidi kadınlara sihirli ve büyülü anları yaşatmak üzere özel olarak oryantal vanilya ve meyveli koku serisinden olup devam ürünleri olarak bayanların vazgeçilmezi Surrender parfümlü vücut spreyi ve roll-on deodorant alabileceğiniz ürünler arasındadır.

Avon Surrender parfüm satışı

Tüm avon ürünleri ve parfüm çeşitlerini bir tıkla alabileceğiniz web sitemizden kampanya 11 itibari ile Avon Surrender bayan ve bay parfümleri için siparişler sipariş formundan iletebilirsiniz.

Sipariş Girişi: Avon Surrender

14 Comments

Add a Comment
  1. surrender kadın parfumu ne zaman kataloga gırecek?

  2. Daha önce Surrender kadar mükemmel kokan bir parfümle karşılaşmadım muhteşem

  3. yaa surrender bayan nasıl temin edebılırm?

    1. Sitemizden alabilirsiniz ürün kodu 11474

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme