Avon Solutions

Solutions cilt ve kişisel bakım ürünleri ile bayanlar doğal güzellikleri farkedilmektedir. Solutins ürünlerini farklı kılan doğa ve bilimin bir arada kullanılmasıdır. Tüm ürünlerde doğanın gücünü üstün formüller ile birleştirerek kanıtlanmış sonuçlardır.

Avon Solutions

Dünyaca ünlü cilt bakım üreticisi olan Solutions tüm bayanların farklı cilt tipleri olması nedeniyle farklı cilt tiplerine göre ürünler üretmekte ve satışı sadece avon kataloglarında yapmaktadır. Bayanlarda tespit edilmiş olan 3 farklı cilt tipi bulunmaktadır. Aşağıda Solutions ürünleri ve hangi cilt tiplerinde kullanılması gerektiğini göreceksiniz.

Cildi nemlendiren doğal görünüm ve ışıltısını geri kazandıran solutions ürünleri ayrıca ince çizgiler ve ilk yaşlanma belirtilerinden itibaren güvenle kullanabileceğiniz ürün grupları sunmaktadır. Dünya güzeli mankenimiz olan Azra Akın tarafındanda kullanılan solutions ürünlerini aşağıdaki listeden tanıyabilir size uygun ürün grubunu bulabilirsiniz.

Solutions Complete Balance

Kamelya çayı yaprağından üretilen Avon solutions complete balance ürünleri içeriğinde bol miktarda çinko ihtiva etmektedir. Çinko cildinizdeki yağ oluşumunu dengeleyen cilt görünümünde düzgünleşme sağlayan ve cildi matlaştırarak dengelemeye yaramaktadır.

Karma Yağlı Ciltler
Ciltte meydana gelen gözenekler ve pürüzler yanısıra burun bölgesinde meydana gelen ciltte kuruluk ile alın ve burun bölgesinde meydana gelen yağlanma sorunu yaşayanlar için Solutions Complete Balance ürünleri kullanılmalıdır.

Solutions Hydra Radiance

Cennet tohumu bitkisinden elde edilen Avon Solutions Hydra Radiance ürünleri cildinizde hücre yenilenmesine etkin destek vererek tazelenmiş ve daha canlı bir cilt görünümü sağlar zamanla kaybedilen nemi cildinize geri kazandırır.

Kuru ve Normal Ciltler
Cildin mevcut nemini korumaya ihtiyacı olan ve donuk görünümlü ışıltısını kaybetmiş ciltler ile kuruluk sonucu gergin görünümlü cilde sahipseniz Avon solutions ürün serisinden Hydra Radiance ürün grubunu kullanmalısınız.

Solutions Sensitive Botanicals

İpek çiçeğinin mucizevi içeriği ile zenginleştirilen Avon Solutions Sensitive Botanicals ilk öncelikle hassas ciltlerde kulanımı önerilmektedir. İçeriği tamamen bitkisel olup herhangi bir kimyasal, boya ve parfüm maddesi içermemektedir. Hassas bir cilde sahip tüm bireylerde güvenle kullanılabilir.

Hassas Ciltler
Cildi çok kolay tahriş olabilen kaşıntı ve kızarıklıkların meydana geldiği hassas ciltli bireylerde güvenle kullanımı uygundur. Cildinizde ferahlama ve kızarık görünüme kalıcı olarak son vermektedir. Hassas bir cilde sahipseniz Solutions Sensitive Botanicals ürünleri kullanmalısınız.

Solutions Youth Minerals

İçeriğinde ametist bulunan ve cildin ihtiyacı olan kalojen üretiminde etkin rol oynayan Avon Solutions Youth Minerals ürünleri cildinizde zamanla meydana gelen ince çizgileri azaltarak daha sıkı ve genç görünümlü bir cilde kavuşmanızı sağlamaktadır.

İlk Yaşlanma Belirtili Ciltler
Sizinde cildinizde ince çizgiler ve cild dokusunda incelme ve ilk yaşlanma belirtileri görünmeye başlamışsa yaşlanma karşıtı bakım özelliği bulunan Solutions Youth Minerals ürün grubunu kullanarak daha etkili bir cilt bakımı yapabilirsiniz.

Solutions Ageles Accolade Bloom

Kırmızı salkım çiçeğinden üretilen Avon Solutions Ageles Accolade Bloom ürünleri Scarlet Wisteria kompleksi ile zenginleştirilip formülize edilmektedir. Cildin doğal destek yapısını aktive ederek güçlendirmeye yardımcıdır. Size daha sıkı ve toparlanmış bir cilt kazandırır.

İleri Yaşlanma Belirtili Ciltler
Yaşlanmaya bağlı olarak sıkılık kaybı ve cildinizin bazı bölgelerde sarkmalar var ve ayrıca cildinizde yaşlanma belirtileri gözlenlemekteyseniz cilt bakım uzmanlarının önerisi olarak Solutions Ageles Accolade Bloom ürün serisini kullanınız.

Solutions Perfect Tone

Dut özleri ve antioksidan maddeler içeren A vitamini ile yönünden zengin olan Avon Solutions Perfect Tone ürünleri cildinize berraklık ve ışıltılı görüntüsünü geri kazandıracaktır. Cilt tonu bozuklukları ilede mücadele ederek daha düzgün ve berrak bir cilt tonuna tekrardan sahip olacaksınız.

Cilt Tonu Bozukluğu Olan Ciltler
Cildinizde lekeler ve koyu renkler meydana gelmiş ve ayrıca yaşlanma belirtileri hissederseniz size dünyaca ünlü cilt bakım ürünlerden olan Solutions Perfect Tone ürün serisi tavsiyedir.

Solutions Freshest Pure

Edelweiss kompleksi içeren Avon Solutions Freshest Pure ürün serisi tüm cilt türlerine uygun olup her yaş için kullanımı uygundur. Edelweiss çiçeği sadece alplerde nadir bulunup formülize edilmektedir. Edelweiss bitkisi cildinizde tazelenmiş ferah ve temizlenmiş bir cilt imkanı sunmaktadır. Canlı ve nemlendirilmiş tertemiz bir cildi kim istemezki o halde tüm ciltlere uygun olan bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

Tüm Ciltler İçin Uygundur
Solutions ailesine 2012 yılında katılan Avon Solutions Freshest Pure ürün serisi cildinizi nbemlendirmeye yumuşaklığı ve doğal uışıltısını geri kazandırmaya yardımcı olan ürünlerdir yaş ve cilt tipi farketmeksizin kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme