Pilli Pedikür Aleti

Güzel ve bakımlı görünmek kadar sağlığımız da önemlidir. Çok fazla önem vermediğimiz ayak sağlığı maalesef son yıllarda ciddi risk haline gelmektedir. Ayağımıza uygun olmayan ayakkabı numaraları, çorapsız giyilen ayakkabılar yanı sıra topuklu ayakkabılar ciltte sertleşme ve devamında dayanılmaz ağrılara neden nasır problemini beraberinde getirmektedir. O nedenle ayak bakımı ile nasır problemini kolayca önlersiniz. Bunun için size yeni bir ürünü tanıtmak istiyorum.

Avon Pedikür Seti

Avon Pilli Pedikür Seti
Avon Haziran Kataloğu ile 13 Mayıs tarihinden itibaren satışa çıkacak olan bu muhteşem ürünle artık pedikür işlemleri için güzellik merkezine gitmenize gerek kalmıyor. Evinizin rahat ortamında ayak bakımı yapabileceğiniz küçük ve ergonomik tasarımlı ürün sadece kalem pil ile çalışmaktadır. (Ürün paketinde piller yer almıyor) gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilir, 3 farklı başlığı ile 3 farlı etkiyi anında yaşarsınız.

Ne İşe Yarar?
Özellikle ilerleyen yaş ile birlikte ortaya çıkan ayak tabanları ve çevresinde sertleşme nasır probleminin başlangıcı olup, erken süreçte önlem alınmaması halinde dayanılmaz ağrılara nede olan nasır problemini beraberinde getirmektedir. Bu nedenle ürünün ilk amacı ayakkabıya sürtünme şeklinde ortaya çıkan sertleşmiş cildi yok etmektedir. Pürüzsüz bir ayaklara sahip olursunuz.

Nasıl Kullanılır?
Tekrar belirtmek gerekirse 3 farklı başlığı ile ihtiyacınız olanı kullanın. İlk olarak yapılması gereken ihtiyacımız olan başlığı cihaza takarak ayaklarımıza nazikçe uygulamak ve yıkamaktır. Şimdi cihaz ile gelen başlıklara ve kullanım alanlarına bir bakalım.

Deri Bıçağı: En sık görülen problemlerden biri sertleşmiş deri olup, nedenlerine baktığınızda cildin sürtünmesi şeklinde ortaya çıkar. Genelde ayağımıza uygun ayakkabı numarası seçmemekle ve çorapsız ayakkabı giymekle ortaya çıkmaktadır. Bu tür sorunlardan kurtulmak için deri bıçağını cihaza takarak sertleşmiş derinin yok olmasını sağlayabiliriz.

Pürüzsüzleştirici
Deri bıçağı ile sertleşmiş deriyi temizledikten sonra pürüzsüz hale getirme imkanı sağlayan başlığı takarak daha pürüzsüz bir cilt haline getirebilirsiniz.

Ponza Taşı
Son olarak ise bacaklarınıza ponza taşının mucizevi etkisini uygulamanız gerekir. Topuk taşı olarak da bilinen bu doğal madde derideki sertleşmeyi önleyici etkisi bulunmaktadır.

Pilli Pedikür Aleti Nerede Satılır?
130 Yıldır siz değerli kadınların güzelliğine hizmet eden Avon sürekli yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Onlardan biride ayak bakımı ile alakalı olup, aynı zamanda sağlıklı bir ayaklara sahip olmak için Footworks ayak bakımı ürünleri deneyebilirsiniz. Gerek pedikür aleti gerekse Footworks ayak bakım ürünlerini sitemizden online yada size en yakın Avon Temsilcisinden temin edebilirsiniz.

40 Gün İçinde İade Edebilirsiniz
Bu tür ürünleri çoğu zaman görme, deneme imkanı olmadan aldığınız için beğenmeme, memnun kalmama halinde koşulsuz iade garantisinden yararlanabilirsiniz. Bunun için 40 günlük bir iade süreciniz bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme