Avon Instinct Parfüm Satışa Sunuldu

Avon Instinct Parfüm Serisi

Avon 2013 yılını veda etmeye hazırlanırken, yeni ürünlerinide bir biri ardına siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyor. Kampanya 11 kataloğu ile ilk defa 20 eylül 2013 tarihinde satışa sunulacak olan Avon Instinct parfüm serisi bay ve bayanlar için çok özel bir koku olduğunu belirtebiliriz. Dünyaca ünlü oyuncu Megan Fox’un tanıtımını yaptığı, Instinct Bayan EDP ve Instinct Erkek EDT çok yakında ülkemizde TV, Radyo ve açık hava reklamları ile sizlere ulaşacaktır. Web sitemizden bu ürünü bir tıkla ve kapıda ödeme kolaylığı ile alabilirsiniz.

Avon Instinct

Instinct  Bayan Parfüm
Üst notalarında, yıldız meyvesi ve yeşil bitkilerin muhteşem aroması, zambak, şakayık ve kamelya çiçeğinin orta notalarını oluşturduğu çok özel kokunun alt notaları ise amber ve sandal ağacının vazgeçilmez kokusundan oluşmaktadır.

Instinct Erkek Parfüm
Egzotik baharatlar, bambu ve mandalinanın üst notalarını oluşturduğu Instinct erkek edt’nin orta notalarında ise gül ve maun ağacı ile adaçayı içermektedir. Alt notalarında ise sandal ve abanoz ağacının muhteşem birleşimi sizi aşk ve tutkuyla saracaktır.

Avon Instinct Parfümler Kol Saati Hediyeli
İlk defa satışa çıkacak olan bu ürünümüzü alanlar %50 indirim ve yanında şık bay ve bayan kol saati hediyesi ile sahip oluyorlar. Saat hediyeli kampanya sadece avon kampanya 11 kataloğuna özel olup, 11 ekim 2013 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra hediye verilmemekte yada yeni kampanyalar düzenlenmektedir.

1 Comment

Add a Comment
  1. avon instinct bayan parfüm bir tane Kandilli mah. Kandilli cadde No 38/1 Üsküdar.İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme