Avon Anew

Anew

Dünyanın en başarılı cilt bakım üreticisi olma başarısını gösteren Anew 1992 yılından beri kendini yenileyen ve geliştiren bünyesindeki bilim adamları ile en yeni cilt bakımı teknolojisini geliştirme başarısı ile Tüm ülkelerde en çok kullanılan cilt bakım ve yaşlanma karşıtı ürünler arasında yer almaktadır.

Anew Nedir?
Cilt bakım ürünleri ile yola çıkan firma 20 yıllık firma tarihinde bir çok yeniliğe ve yaşlanma karşıtı ürünleri arasında bir çok devrime imza atmıştır. Cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı ürünlerde 20 yıllık uzmanlık ve doğanın gücü bir arada sunulan ürünleri Anewde bulacaksınız.

Anew Ürün Grupları
Yaşlanma karşıtı, nemlendirici, temizleyici ve çatlak, selülit görünümü için özel ürün serileri bulunmakta ve baz ürünler belirli yaşlar için kullanımı uygun olup bazı ürünler ise tüm yaş gruplarında güvenle kullanılmaktadır. Aşağıda ürün grupları hangi yaş grubunda kullanılacağı hangi amaçla kullanacağınızı özetle aktaracağız.

Anew Rejuvenate 25+

İlk yaşlanma belirtileri için kullanımı uygun ürün olan Anew rejuvenate 25 ile 35 yaş arası bireylerde kullanımı önerilmektedir. Anew rejuvenate ürün serisi olarak Anew Rejuvenate gündüz ve gece kremi, Serum, göz çevresi kremi ve temizleme jeli bulunmaktadır.

 • İnce çizgileri onarır
 • Donuk ve düzensiz cilt tonunu önleyicidir
 • Göz çevrenizdeki şiş ve yorgun görünümü giderir.

Anew Reversalist 35+

Orta yaş dönemi yaşlanma belirtileri için 35-45 yaş arası bireylerde kullanımı uygun olan Anew Reversalist ürün çeşitleri arasında Anew Reversalist Gündüz ve gece kremi, temizleme jeli ve serum ile göz çevresi kremi bulunmaktadır.

 • Yer yer kırışıklıkları önleyicidir
 • Cilt tonu bozukluklarını düzenler
 • Göz çevrenizde oluşan halka ve koyu renkler ince çizgileri önler

Anew Ultimate 7S 45+

Olgun ciltlerde görünen yaşlanma belirtilerinde etkili olan ve 2012 yılında yenilenen teknolojisi ile 45-55 yaş arası bireylerde kullanımı uygundur. Anew ultimate 7S ürünleri arasında Gündüz ve gece kremi ile serum ve göz çevresi kremi ile temizleyici jel içermektedir.

 • Derin Kırışıklıklar ile Mücadele Eder
 • Ciltte sarkma ve sıkılık kaybını düzenler
 • Yaşlılık lekelerini düzenler

Anew Platinum 55+

İleri derecede yaşlanma belirtileri için kullanımı uygun olan ve 55 ve üzeri tüm yaşlarda kullanılabilen Anew Platinum ürün serisinde yine gündüz ve gece kremi Anew platinum serum ve göz çevresi kremi ile temizleyici jel bulunmaktadır.

 • Boyun bölgesinde sarkma ve derin kırışıklar önler
 • Cildinizdeki parlaklık kaybını düzene sokar
 • Ciltte meydana gelen aşırı kuruluğu düzenler

Anew Genics

Youthgen teknolojisi içeren ve tüm yaş bireylerde kullanımı önerile yaş yada cilt problemi farketmeksizin Anew genics ürünleri arasında Anew genics serum, Anew Genics krem ve göz çevresi kremi bulunmaktadır.

Anew Clinical

Tüm yaşlarda kullanımı uygun olan ve dünyada en çok kullanılan Anew ürünü olan Clinical cildin bölgesel problemleri için özel olarak hazırlanmış olan ürünler arasında farklı kullanım ve etkileri bulunmaktadır. Anew Clinical etkileri arasında aşağıdaki özellikleri içeren ürün çeşitleri bulunmaktadır.

 • Berrak Görünüm verir
 • Topalanma imkanı sunar
 • kırışıklıkla etkin mücadele
 • Dolgunlaştırma ve sıkılaştırma
 • Cilt yüzeyini yeniler tazeler
 • Selülit ve çatlatlar için özel formül

Anew Ürünleri Sipariş

Size uygun anew ürününü seçerek web sitemizden dilediğiniz ürünü kapıda ödeme kolaylığı ve hediyeli olarak hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca anew ürün kartı gönderilen siparişlerde ürünler hakkında detaylı bilgi ve anew ürünleri kullanımı bilgisine ulaşabileceksiniz. Anew ürünleri siparişi için web sitemizde yer alan sipariş girişi formundan ürün kodlarını hemen iletin kapıda ürün tesliminde ödeme yapın.

http://www.avonsiparis.gen.tr/avon-siparis-girisi

17 Comments

Add a Comment
 1. 35 yaşındayım. Arkadasim anew ultimateyi tavsiye etti ve aldım. Fakat 45 yaş üstü için kullanıldığını öğrendim. Bu durumda kullanmayı bırakmalı miyim. Zararı olur mu?

  1. Misafir08: Evet sizin de belirttiğiniz gibi Anew Ultimate 45-55 yaş arası içindir. Siz 35-45 yaş arasına uygun olan Anew Reversalist serisini kullanmanız gerekir.

 2. Ben 32 yaşındayım ama orta derecede kırışıklık başladı hangi yaş aralığını secmeliyim acil cevap lutfen

  1. Fatma: Evet yaşlanma belirtileri 25 yaşında sonra başlamaktadır. 25-35 Yaş arası için Anew Vitale ürünlerini kullanmalısınız.

 3. Anew +45 setini kullanıyorum ama yuzumde yanma oksurme karıncalanma oluyor kullanmayi birakmayimiyim

  1. Ayça: Tabii ki cildinizde tahrişe neden oluyorsa bırakmalısınız.

 4. Anew dudak gorunumunu duzgunlestirici balm kac yas icin uygun 15 yas icin uygun olur mu etki felan yaratir mi cizgi ve kirisikliklari gideren ve ihtiyaci kadar nem

  1. Ayşe: 15 Yaşında bu tür ürünler kullanmaya gerek yoktur.

 5. Anew clinical mor renginde selulit kremini istiyorum.fiyati ne kadar acilllk

 6. Anew genics koyu halkalar kremi gerçekten hafifletiyomu acaba bilgi verirmisiniz kullanmak istiyorum

  1. Öykü: Sürekli ve düzenli kullanım ile mümkündür.

 7. Anew 35 yaş üstü krem ve göz çevresi kremi sipariş etmek istiyorum fiyatı nekadar nasıl talep ederiz yardımcı olursanız devinirim

  1. Hülya: Fiyatları online katalog sayfamızdan görebilirsiniz.

 8. yenileyen köpüren temizleyici nasıl kullanılır nemli cilde uygulanır yazıyo yani yüzümüzü yıkadıktan sonramı

  1. Aynen Güler hanım temizleyip kurulanmış cildinize uygulamalısınız.

 9. anew berrak gorunum veren serum almak ıstıyorum ama kargoyla yok yardım ıstıyorum

  1. Tabi nasıl yardımcı olabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme