Anew Vitale

Anew Vitale 25+

Cilt bakımında 20 yıllık tecrübesi ile Avon kataloğunun vazgeçilmezleri arasında yer alan Anew ürünleri her geçen gün yeniliklerle devam ediyor. Pro Energy Complex içeren yeni ürünü Anew Vitale gururla sunar. Güçlü formülü ile cildinizin enerji ve canlılık kaynağı olan bu yeni ürün serisi 25 yaş üzeri bayanlarda kullanılmaktadır. Avon Nisan kataloğu ile 22 mart tarihinden itibaren satışa sunuluyor.

SP1 Proteinini Aktive Eder
Ciltte 25 yaş sonrası görülen en önemli problemlerden birisi olan SP1 proteininde azalma sonucunda cildinizde yorgunluk ve ince çizgiler, izler meydana gelmektedir. Anew Vitale SP1 proteinini tekrar aktive ederek cilt yapınızın güçlenmesini cildinizde görülen stres ve yorgunluğa bağlı sorunları gidermekte etkilidir.

Anew Vitale 25+

İlk Yaşlanma Belirtileri İle Etkin Mücadele
Yaşlanma belirtileri ilk olarak 25 yaş sonrası görülmektedir. Sorunun kaynağına inmek için sizlere Anew Vitale serisini öneriyoruz. Aşağıda yer alan ürün grubundan size uygun olanı kullanmanızı öneriyoruz.

Anew Vitale Kullanımı

Kullanan bayanların %89’u enerjik ve daha yenilenmiş bir cilde kavuştuklarını yapılan klinik çalışmalar ilede kanıtlanmıştır. Kullanımı içinde dikkat edilmesi gereken temizlenmiş olan yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulamanızdır. Gece , Gündüz çeşitleri arasında çok fark olmayıp kullanım uygunluğuna göre sunulmuştur.

Anew Vitale Satış

Yapılan araştırmalara göre 25-35 yaş grubu kadınlarda her zaman enerjik, canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak istediklerini bilinmektedir. Sizlerde bu ürünleri denemek için web sitemizde tüm Avon Anew ürünlerine bir tıkla kapıda ödeme kolaylığı ile sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz numune dağıtımı yapılacaktır. Avon Türkiye tarafından 10 bin adet numune gönderimi yapılacaktır.

1 Comment

Add a Comment
  1. cildim karma ve hassas birçok ürün ise yaramadı numune gonderimi istiyorum sizden denemek için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Frontier Theme